tel.: 0910 875 511      office@acs-sro.sk

Aktuality

SC 1 Premium Floor Kit

20160127140839_karcher-sc-1-floor-kit-rankinis-garo-valytuvas.jpg

Rýchlo poruke a perfektný na spontánne čistenie Nový ručný parný čistič značky Kärcher je príjemne kompaktný. Vďaka tomu sa dá odkladať v mieste používania – napríklad v malých kuchynských alebo kúpeľňových skrinkách. SC 1 je vždy rýchlo poruke, a tým sa ideálne hodí na spontánne použitie. Aj napriek svojej veľkosti je tento stroj veľmi výkonný a univerzálne použiteľný. Pomocou predlžovacích trubíc a podlahovej hubice sa ručný parný čistič premení na parný mop umožňujúci jednoduché čistenie podlahy.

SC 1 Floor Kit:

  • Vďaka kompaktnému tvaru sa jednoducho odkladá
  • Na čistenie až do hĺbky pórov v prípade potreby
  • Rýchlo pripravený na použitie
  • So súpravou na čistenie podlahy Classic

hlbkove_cistenie_bez_chemie.gifHĺbkové čistenie bez chémie

Vďaka výkonnej kombinácii tlaku, rýchlosti a teploty možno ľahko odstrániť aj nepoddajné nečistoty bez použitia chemikálií. Mikroskopické častice pary prenikajú aj do ťažko prístupných kútov. Čistenie parou zaisťuje väčšiu hygienu a lepšie výsledky čistenia ako tradičné metódy čistenia s čistiacim prostriedkom.


hlbkova_cistota_cistenie_parou.gif* Zlikviduje 99,99% baktérií

Pri čistení s parnými čističmi Kärcher, silný parný výkon a vysoká teplota odstránia 99,99% bežných baktérií v domácnostiach. *


sc1_multifuncny_cistic.gifMultifunkčnosť

Jeden na všetko: Vďaka rozsiahlemu príslušenstvu si SC pohodlne a rýchlo poradí so širokou škálou čistiacich problémov v domácnosti. Horúca para v momente odstráni mastné a odolné nečistoty. Tak jednoduché a ľahké čistenie nikdy nebolo. **

 

 

SC 1 Floor Kit prehľadne

SC1_karcher_prislusenstvo.gifcistenie_podlahy_sc1.gifkuechenreinigung.jpg


Výbava a úžitok parného mopu 2 v 1

Multifunkčné príslušenstvo 

Podlahová hubica, ručná hubica, kruhová kefka a pod. Rozšírené príslušenstvo pre ešte cielenejšie odstraňovanie špiny.

Návlek na ručnú hubicu a utierka na podlahu z bavlny

Na dôkladné čistenie.

Detská poistka na zariadení

Chráni pred neodborným používaním.

Súprava na čistenie podlahy "Classic"

Na čistenie rôznych tvrdých podláh v domácnosti.

 

Ručné parné zariadenia majú všestranné využitie

Ručné parné zariadenia Kärcher sa dajú využívať všestranne, napríklad na čistenie podlahy (dlažby alebo PVC), armatúr, umývadiel, obkladačiek, okien, zrkadiel, odsávačov pary, varných dosiek.

 

* Pri dôkladnom čistení pomocou parného čističa Kärcher sa odstráni 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií z bežných domácich tvrdých plôch.

** Pri dôkladnom čistení parným čističom Kärcher je čistiaci výkon lepší ako pomocou ručného mopu a čistiaceho prostriedku. Testované podľa medzinárodných výkonových noriem.