tel.: 0910 875 511      office@acs-sro.sk

Aktuality

Rada 8

20160802094542_image002.jpg

Atlas Copco uvádza na trh kompletnú škálu malých kompresorov, s označením Rada 8. Všetky modely Rady 8 majú maximálnu hmotnosť pod 750 kg, vrátane akéhokoľvek zabudovaného príslušenstva (dochladzovač, generátory, primazávač, box na náradie a. i.). V kompresoroch sú osadené nové elementy, ktoré sú poháňané osvedčenými motormi Kubota. Vďaka tejto kombinácií sa podarilo zaistiť veľmi efektívne riešenie s priemernou spotrebou paliva, cca o 12% nižšou pri porovnateľných modeloch.

Atlas Copco uvádza na trh kompletnú škálu malých kompresorov, s označením Rada 8.

Všetky modely Rady 8 majú maximálnu hmotnosť pod 750 kg, vrátane akéhokoľvek zabudovaného príslušenstva (dochladzovač, generátory, primazávač, box na náradie a. i.). V kompresoroch sú osadené nové elementy, ktoré sú poháňané osvedčenými motormi Kubota. Vďaka tejto kombinácií sa podarilo zaistiť veľmi efektívne riešenie s priemernou spotrebou paliva, cca o 12% nižšou pri porovnateľných modeloch.

Taktiež po servisnej stránke ponúkajú nové kompresory zaujímavé finančné úspory, vďaka predĺženému servisnému intervalu na kompresorovú časť (až 2 roky), rýchlejšej výmene filtrov (externý filter na olejovom separátore).

Inovovaná plastová kapotáž HardHat® zaručuje dlhú životnosť stroja a zvýšenú hodnotu pri prípadnom spätnom predaji.